Araçlar

En İyi Android Root Araçları

Bu yazımızda Android için root araçlarını tanıtıp indirme linklerini sizlerle paylaşacağız. Android root yapma işlemi bilgisayar üzerinden ve telefon üzerinden çeşitli yollarla mümkün hale gelmiştir. Root işlemi telefonda erişiminizi yönetici seviyesine çekip her türlü modifiye işlemini yapmanıza olanak sağlar. Root yapıp Android telefonunuzdan aşağıdaki işlemleri çok kolay yapabilirsiniz. Uygulamalarının çoğu Google Play Store‘ da yer almaktadır. Telefonunuzu root yaptıktan bu araçları kullanıp birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Root işlemini yaptıktan sonra yüklenen root araçlarıyla özelleştirme yapma imkanına sahipsiniz. İlk olarak Android telefonlarda root işleminin ne gibi yararları olduğundan bahsedeyim. Rootrehberi.com olarak genelde Android telefonları root yapmanızı sağlayan root rehberleri yayınlıyoruz. Bu rehberler bazen uzun işlemlerden oluşabiliyor. Bu yüzden root uygulamaları uzun root işlemlerini birkaç saniyeye indirgeyebiliyor.

Root Araçları Listesi (İndirme Linkleri)

Yukarıdaki en iyi root araçları ile telefonunuza istediğiniz şekilde ayarlama yapma şansına sahipsiniz. Yedekleme, geri yükleme, arayüz değiştirme gibi işlemleri yapabilir kernel değişikliği ile telefonunuzu hızlandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 8’in tanıtım tarihi nihayet belli oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Gönderi Bir Yorum Yaptı

  1. Ahmet Reply

    Teşekkür ederim çok işime yaradı. Özellikle Magisk son zamanların en iyi aracı diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir