X
    Kategoriler: Araçlar

HTC Sync Manager Özellikleri ve İndirme Linkleri

HTC Sync Manager üzerinden HTC akıllı telefonunuzda bulunan rehber, müzik, video, tarayıcı yer imlerini yönetebilir ve bu verileri aynı zamanda yedekleyebilirsiniz.

HTC Sync Manager ve Özellikleri

  • Rehber Senkronizasyonu: Bu özelliği sayesinden telefonunuzda bulunan rehbere erişebilir üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Takvim ayarları ve tarayıcıya ait yer imlerini de aynı şekilde yönetebilirsiniz.
  • Müzik, Resim, Video Yedekleme: Programın belki de en güzel özelliği telefonunuzda bulunan verileri kolayca yedekleme imkanı sunması. Bu verileri bilgisayarınıza yedekleme imkanı sunması dosyaların herhangi bir zarar durumunda güvende olmasını sağlıyor.
  • Verilerin Iphone’ dan HTC’ ye Aktarılması: Bir Iphone akıllı telefona sahipsiniz ve verileriniz kaybetmek istemiyorsunuz. Itunes ile müziklerinizi, resimlerinizi, videolarınızı yedeklediyseniz HTC Sync Manager ile bu verileri HTC cihazınıza kolayca aktarabilirsiniz.
  • Multimedya Manager: Dilerseniz bu uygulama ile fotoğraflarınızı basit şekilde düzenleyebilir aynı zamanda bu fotoğraflar ile albümler oluşturabilirsiniz. Müzik listeleri oluşturabilir Windows Media Player ve Itunes’ tan mevut müzik listesini alabilirsiniz.
  • Güncelleme: Program ile cihazınızı bağladıktan sonra güncellemeleri kontrol edip gerekli son sürüm güncellemeyi telefonunuza kurabilirsiniz.

HTC Sync Manager

HTC Sync Windows ve Mac bilgisayarlar için indirebilir. Aşağıdaki linkten bilgisayarınız için uygun olanı indirebilirsiniz.

PC için indir (v3.1.88.2) – 130 MB

Mac için indir (v3.1.140) – 44 MB

Hatırlatmalar

[*] HTC Sync Manager Windows XP, Vista ve Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar da çalışabilir.

[*] HTC Sync Manager Mac Os X 10.6 ve üstü sürüme sahip MAC bilgisayarlar da çalışabilir.

[*] HTC Sync Manager hakkında daha detaylı kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Kies Özellikleri ve İndirme Linki başlıklı makalemizde kies indir, samsung kies download ve samsung kies indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Yazılar