X
    Kategoriler: Araçlar

Samsung Kies Özellikleri ve İndirme Linki

Samsung’ un kendi telefonları için yaptığı Kies uygulaması ile telefonunuz ve sahip olduğunuz verileri yönetebilirsiniz. Telefonunuzu bilgisayara bağlayıp Kies ile bağlantıyı sağladıktan sonra kişilerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi ve videolarınızı bilgisayar üzerinden yönetebilirsiniz. Dilerseniz telefonunuz için son güncellemeleri kontrol edip yine Kies üzerinden telefonunuza son güncellemeyi kurabilirsiniz.

Samsung Kies ve Özellikleri

  1. Rehber, Fotoğraf Müzik ve Video Senkronizasyonu: Samsung Kies ile verilerinizi bilgisayar üzerinden rahatça yönetebilirsiniz. Örneğin fotoğrafları kopyalayabilir, videoları izleyebilir, kişilerinizi düzenleyebilirsiniz.
  2. Telefon Yazılımını Güncelleme: Telefonunuzu bilgisayara bağladığınız zaman Kies sizin için telefonunuza ait son yeni sürümü otomatik olarak denetleyecektir. Eğer varsa güncel sürüm bildirim şeklinde uyarı verecektir.
  3. Dosya Transferi: Telefonunuzu Kies’ e bağlayıp telefon ve bilgisayar arası veri transferini kolayca yapabilirsiniz.
  4. Müzik Listesi: Dilerseniz Kies ile müzik listelerini oluşturabilir mevcut müzik listesi üzerinden değişiklik yapabilirsiniz.

Samsung Kies İndir

Bilgisayarınıza ait uygun Samsung Kies sürümünü bu paylaşım altından indirebilirsiniz. Samsung Kies Mac ve Windows cihazlar için indirilebilir.

Windows XP, Windows 7  ve 8 için Samsung Kies

Windows XP, Windows 7  ve 8 için Samsung Kies 3

Mac Os X Ver. 10.5 için Kies

Hatırlatmalar

[*] Kies programını Windows cihazınızda kullanmak istiyorsanız, bilgisayarınızda Framework 3.5 SP1 sürümü yüklü olmalıdır.

[*] Normal şartlarda Kies yüklemesini yaptığınızda telefonunuz için gereken sürücülerin de yüklenmesi gerekiyor. Olurda yüklenmezse buradan telefonunuz için gerekli sürücüyü indirebilirsiniz.

[*] Kies programının tüm hakları Samsung Inc. Şirketine aittir.

 

İlgili Yazılar