X
    Kategoriler: Araçlar

SPD Factory Tool Download indir

SPD Factory Tool (Download) Aracı özellikli telefon ve tabletlerde stok firmware (.pac) atmanızı sağlayan Windows bilgisayarlar için bir programdır. Bu sayfada, SPD Factory Tool (indir) aracının en son sürümünü paylaştık. Bu portable program ile .pac uzantılı dosyaları kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. Programı indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

SPD Factory Tool Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir yani kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Aracı bilgisayarınıza indirin. Arşivden çıkarın ve uygulamayı başlatmak için FactoryDownload.exe dosyasını açın.

Spreadtrum Chipset desteği:

Spreadtrum Chipset üzerinde çalışan cihazları desteklemektedir. Spreadtrum sürücülerini bilgisayara kurduktan sonra Factory Tool aracı bağlı cihazı kolayca algılayabilir ve cihazdaki firmware flash yapmaya hazır olabilir.

Destek .pac Biçimi:

Spreadtrum Cihazlarında .pac tabanlı Stok Firmware’in yüklemenizi sağlar .Pac dosyasını Spreadtrum akıllı telefonunuzun ve Tabletlerinizin Stok firmware dosyasını kolayca bulabilirsiniz.

SPD Flash Tool Download indir

Bir önceki yazımız olan Tüm Android Telefonlara Root Atma [Kesin Çözüm] başlıklı makalemizde iroot apk, iroot indir ve root etme programı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Yazılar