Kampanyalar

Türk Telekom Bedava 4 GB İnternet

Türk Telekom kullanıcıları online olarak sitesinden yükleme yaptığından bedava 4 GB internet kazanıyor. Bu bedava internet faturasız hat sahipleri için geçerli ve 1 ay boyunca kullanılabilir. Sizde hemen online yükleme yaparak bedava 4 GB internet sahibi olabilirsiniz. Cepten interneti mevcut paketinizden bağımsız olarak kullanıp bitince mevcut paketinize geçiş yapmış olursunuz. Yani ilk olarak bedava internet kullanımlarınızdan düşer.

Eski adıyla Avea olan Türk Telekom isim değişikliğinden sonra kullanıcılarına kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Bu kolaylıklar arasında özellikle bedava internet paketleri çok rağbet görüyor. İnterneti biten kullanıcılar için ilaç gibi gelecek bu kampanyalar özellikle interneti bol kullanan öğrenciler için çok daha yararlı oluyor. Türk Telekom 4 GB bedava internet paketini nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Türk Telekom 4 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak Turk Telekom (Avea) online işlemlere giriş yapmanız gerekiyor. Bunun için online işlemler şifrenizi belirtilen talimatlarla alıp giriş yapınız.
  • Online işlemlerden TL Yükleme kısmında banka kartı veya kredi kartı ile 35 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda sistem size otomatik olarak 4 GB bedava internet veriyor.
  • Bu kampanya ilk defa mobil yükleme yapan kullanıcılar için geçerlidir. Bu yüzden daha önce online işlemler üzerinden yükleme yaptıysanız maalesef kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Konuştuğunca İnternet Tarifeleri başlıklı makalemizde tarifeler ve vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir