Kampanyalar

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2017

Vodafone kullanıcıları için bedava sms, dakika ve internet kampanyaları her geçen gün güncelleniyor. Bu kampanyalar arasından doğru çalışan paketleri bulmak sizleri biraz yorabiliyor. Bu yüzden tüm paketleri tek bir yazıda buluşturup sizlerin bedava internet kullanmanızı istiyoruz. Vodafone şirketinin Türkiye’ nin en büyük telekominikasyon şirketi olmak ve yeni aboneler kazanmak için sürekli bedava sms, dakika, internet paket kampanyaları sunuyor. Bizlerde bu paketlerden sizlerinde yararlanması için sitemiz Rootrehberi.com’ da yayınlıyoruz.Firmanın düzenlediği kampanyalar arasından güncel olanları yazının devamında bulabilirsiniz. 2017 yılında Vodafone bedava internet, sms, dakika kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için sitemize sağ tarafta yer alan abone ol kutucuğu ile abone olabilirsiniz. Şirket bedava internet, bedava sms ve bedava dakika sunarak diğer rakipleri olan Turkcell ve Türk Telekom‘ u geçmeyi hedeflemektedir. Hali hazırda Vodafone kullanıcıları ise bundan en fazla yararlanan kesim olmaktadır. Vodafone’ nun bu kampanyaları güncellemesini ve bizlerinde daha fazla kullanmasını umut ediyoruz. Yazımızın devamında bu paketler hakkında bilgiler, belgeler ve nasıl yapılır gibi ayrıntılar paylaşılmıştır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Android tabanlı akıllı telefon kullanıcılarının daha fazla işine yarayacak olan bedava internet paketleri hız olarak yeteri bir hıza sahiptir. Bu yüzden alternatif paket aramanıza gerek kalmayacaktır. Günde 4-5 saat internette gezinen kişiler için elbette 1-2 GB aylık olarak yetmeyecektir. Bu yüzden kullanıcılar alternatif işlemlere yöneliyor. Bu yönelme daha çok internette bedava internet, sms ve dakika şeklinde olmaktadır. İlk sıralarda çıkan siteler bu işlemleri her ne kadar anlatsada asıl dikkat edilmesi gereken kısım ise yorumlar olmalıdır. Sitenin yorumlar kısmında bu işlemleri yapıpı başarılı veya başarısız olan insanları yorumlarını göreceksiniz. İlk bakmanız gereken yorum kısmı olması sizleri gereksiz zahmetten kurtaracaktır.

Bedava İnternet Kampanyaları ve Paketleri

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone bedava internet yapmak isteyenler Google Play Store, AppStore veya diğer marketlerden Vodafone Yanımda uygulamasını indirip telefonlarına kurmaları gerekiyor. Ardından Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp Paketler ≥ İnternet Paketleri kısmından 3 gün boyunca geçerli 1 GB internet hediyesini alabilirler. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak için telefon kısmına telefon numaranızı yazınız ve şifre kısmına ise telefonun SMS kısmına büyük harfle S yazıp 7000′ e gönderin. Size gelen şifreyi şifre kısmına yazıp giriş yapabilirsiniz.

Paket hesabınıza tanımladığında size mesaj gelecektir. Kalan kullanımları öğrenmek için ‘OZET’ yazarak 7000’e SMS göndermeniz gerekiyor. Eğer mevcut paketiniz varsa ilk olarak hediye paket kullanılacaktır. Hediye paket bittikten sonra mevcut paket kullanımına devam edecektir. Hediye 1 GB ve 2 Gb internet paketleri bittiğinde maalesef yenilenmez ve devredilmez. Bazı sitelerde Vodafone Yanımda bedava internet kampanyasından kazanılan internet paketinin 1 ay boyunca kullanılabileceği yazılmıştır. Bu bilgiye şöyle bir ekleme yapayım. 1 ay kullanma hakkı sadece 1 defaya mahsustur. Daha sonraki kullanımlar 3 gün sürecektir. Bu detayı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Vodafone E- Fatura 1 GB internet Kampanyası

Vodafone’ un yeşili seviyoruz kağıt masrafına hayır sloganı niteliğinde olan bu kampanya ile e-faturaya geçiş yapan kullanıcılara 15 gün geçerli bedava 1 GB internet paketi hediye olarak verilmektedir. Bu kampanyaya SMS atarak katılabilirsiniz. Bedava 1 GB kampanyasına katılmak için EFATURA ve E-Posta Adresinizi’ yazarak 7000’e ücretsiz SMS yollayabilirsiniz. Dilerseniz faturalarınızı SMS olarak almak için ‘SMSFATURA’ yazarak 7000’e mesaj atabilirsiniz. Her iki şekilde de bedava 1 GB internet kazanacaksınız. 1 defaya mahsus 15 gün geçerli olan bu internet paketi faturalı aboneler içindir. 15 gün içinde bu interneti kullanma zorunluluğu vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir